Spracheinstellungen

Türkçe English Deutsch العربية

Gästebuch

Nalan Büyükfidan, Yasemin Öztürk, Şerife Günseli - 9/2/2014

Göstermiş olduğunuz ilgi ve samimiyetinize teşekkür ederiz.Tekrar görüşmek üzere.

TRT Ankara Stüdyo Kamera Servisi - 9/2/2014

Otelinizde konakladığımız süre içinde göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve konukseverliğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Murat Orhan - 9/2/2014

Seyahatimiz boyunca bizi evimizdeymiş gibi hissettiren Otel Müdürünüz Mithat Bey ve Halkla İlişkiler Müdürünüz Vedat Bey ile birlikte tüm personele gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle çok teşekkür ederiz.Artık Kahramanmaraş ‘ta da ikinci bir evimiz var.

Yusuf Nezmi Teker - 5/1/2014

Çok kıymetli Sular Hotel yönetimi sunmuş olduğunuz bu güzel hizmet dolayı sizlere sonsuz teşekkürlerimi bildirir başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla

Gerçek Ailesi: Mehmet Ali Gerçek , Dilek Gerçek , Orçun Gerçek - 5/1/2014

Aile olarak geldiğimiz otelinizde kendi evimizdeymiş gibi rahat ettiğimizden dolayı otelin işletmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz, yeni olmasına rağmen, eksikleri çok fazla değil.Olsa bile çalışanların ve idarenin güler yüzü hepsinin önüne geçiyor (kapatıyor)

Oğuz Ağvaz - 27/1/2014

Sık seyahat biri olarak yolum Kahramanmaraş Sular Otel’e düştü bu sefer .Oteldeki ilgi ve alakanın mükemmel olmasının yanında rahat ve iyi dekore edilmiş odalarda dinlenme imkanını fazlasıyla yakaladım. Otel yönetimine teşekkür ederim.

Ezgi Sertel Show Tv - 26/02/2014 18:01:30

Öncelikle oteliniz hayırlı uğurlu olsun. K.Maraş’ta böyle güzel bir otel yoktu.Sayenizde Maraş cok güzel bi otel kazandı.İlginiz alakanız ve güler yüzünüzle hep aklımda kalacaksınız. Herşey için çok teşekür ederim bir sonraki Maraş gezimde görüşmek dileğiyle…

Savaş Karakütük - 24/02/2014

Otelinizde konakladığım zaman zarfı içerisinde gerek otel çalışanlarınız gerek otel yöneticilerinizin göstermiş olduğu güleryüz ve muhteşem konukseverliğinizden dolayı teşekkürlerimi bir borç olarak size sunmak istiyorum .Yüzünüzdeki bu güleryüz hiç eksik olmasın.Sizlere başta tüm Trakya bölgesi olmak üzere Malatya , Sivas ve Adana bölgelerinde çok iyi bir reklam olacağımı şimdiden bilmenizi istiyorum. Herşey için teşekkür ederim. Saygılarımla

Erdem Karapaşa - 17/1/2014

Nadir geldiğim K.maraş ‘ta bu kez otelinizde kalma şansı eriştim. Rahat bir oda, deliksiz bir uyku ilk gördüğüm çalışanda güleryüz ve inanılmaz bir kahvaltı sanırım son 24 saatimi özetlemek için doğru cümleler. Herşey için teşekkürler.

Olcay Acak - 17/1/2014

Teşekkür ederiz 1 gece konakladık çok memnun kaldık.Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Yüksel Sarıçam (Çorlu) - 12/2/2014

Çok güzel bir oteliniz var. Herşey ince düşünülmüş.Personeliniz ayrıca çok iyiler. Bizimle çok ilgilendiler ve sohbetleri çok iyiydi. Herşey için teşekkürler.

M.Laber - 11/2/2014

Sehr sohönes Hotel und aussesprodhen freund like Angestellde Gerne komme ich wieder. Herzlichen Dank.

Cihangir Başaran - 10/2/2014

Otelinizde göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.Mithat Bey ve Vedat Bey ‘in görevlerini samimiyetle yaptıklarını gözlemledim.Diğer K.Maraş seyahatlerinde görüşmek üzere selamlar

M.Bülent Çiğsen - 1/10/2014

Temizlik ve ilgi konusunda çok başarılıydınız. Umarım oteliniz çok daha iyi olur. K.Maraş ‘a geldiğimde ilk tercihim olacak çizginizi devam ettirdiğiniz takdirde. Başarılar dilerim.

Zafer D. - 1/10/2014

Değerli Maraş ilimize konaklanmak için gelişimde ilk defa kaldığım sıcak yüzlü personelinizle oda rahatlığıyla mutlu oldum bu ilgi ve alakanın devamı diler başarılar dilerim.

Teilen Sie Ihre Meinung mit uns